MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15618180

nr 1561 8180

Byrå

Tallboy, 1890-tal, Intarsia. Bredd: 79 cm, djup: 50 cm, höjd: 152 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

måndag 4 september 2023
kl 20:23:08